Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plBezpieczeństwo drogowe przede wszystkim
Transport drogowy

Bezpieczeństwo drogowe przede wszystkim

OnTurtle zaprezentuje podczas 10. targów TransLogistica Poland unikalne rozwiązanie dla swoich klientów

30 października 2023 r.   |  SC

Bezpieczeństwo na drogach jest jednym z priorytetów europejskiej firmy transportowej. Jest to kwestia, przez wzgląd na którą OnTurtle zaprojektowała nowe i ekskluzywne rozwiązanie, które zostanie zaprezentowane podczas TransLogistica Poland 2023, wydarzenia będącego punktem odniesienia dla operatorów mobilności towarowej w centrum i na wschodzie kontynentu. Spotkanie, organizowane już po raz dziesiąty, odbędzie się w dniach 7-9 XI w Warszawie.


Warning: getimagesize(http://www.pgt.pl/img_ar/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /_art.php on line 110

Firma będzie obecna na stoisku J11 w hali 1 w centrum wystawienniczym EXPO XXI.

Jako partner referencyjny dla transportu w Europie i mając ponad 20-letnie doświadczenie w Polsce, firma OnTurtle zawsze była wierna wydarzeniu, w którym uczestniczy, aby oferować innowacyjne rozwiązania, które pomagają branży transportowej osiągnąć jej cele. Świadcząca szeroką gamę usług i posiadająca sieć ponad 1700 stacji w 11 krajach europejskich firma skoncentruje się na bezpieczeństwie i zaprezentuje swój własny system, zajmujący się kwestiami bezpieczeństwa na różnych poziomach.

Mamy coraz bardziej kompletną i bezpieczną gamę kart DieselCard, która dostosowuje się do różnych potrzeb naszych klientów, a także szeroką sieć stacji paliw, aby zapewnić im większy zasięg - podkreśla Marta Fàbregas, która od czerwca jest nową CEO OnTurtle. Oferujemy coraz większą kontrolę tankowania na trasie i rozwijamy sieć parkingów, aby pomóc naszym klientom w sprawnym osiąganiu ich celów. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem - dodaje. W 2023 r. firma OnTurtle zawarła również nowe porozumienia w celu poprawy efektywności podróży zawodowych kierowców, oferując różne metody rezerwacji i płatności na swoim parkingu w La Jonquera, który został nagrodzony za bezpieczeństwo i udogodnienia jako najlepszy parking dla ciężarówek w Europie w 2023 roku.

Obecność w Polsce oznacza, że OnTurtle jest w stanie zaoferować swoim klientom kompleksowe usługi dla transportu na całej trasie, od początku do końca. W 2020 r. pierwsze stacje paliw w kraju zostały włączone do sieci, a dziś firma ma już czternaście punktów zaopatrzenia strategicznie rozmieszczonych na obszarach przygranicznych, a także świadczy szeroki zakres usług dla firm transportowych działających w kraju.

[ materiały OnTurtle ]

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl