Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plCzęści do autotransporterów
Transport drogowy

Części do autotransporterów

W ofercie Inter Cars

2 lutego 2017 r.   |  AS

W odpowiedzi na potrzeby klientów Inter Cars wprowadził do swojej oferty części zamienne do autotransporterów najpopularniejszych marek na rynku.

Autotransportery   |   Fot. Inter Cars

Autotransportery przewożące pojazdy stanowią spory segment naczep specjalistycznych. Są to skomplikowane maszyny posiadające wiele systemów hydrauliczno-mechanicznych, które pozwalają sterować podnoszeniem pokładów oraz wysuwaniem najazdów tak, aby załadunek i rozładunek był możliwie jak najłatwiejszy i najszybszy.

W odpowiedzi na potrzeby klientów firma Inter Cars wprowadziła do swojej oferty części zamienne do autotransporterów najpopularniejszych marek na rynku. Głównym dostawcą wspierającym w tym przedsięwzięciu został Schneebichler.

Schneebichler to austriacka firma istniejąca na rynku od 1980 roku, od zawsze działająca w segmencie naczep specjalistycznych służących do przewozów pojazdów. W ofercie firmy znajduje się ponad 2000 części zamiennych, poczynając od typowo specjalistycznych elementów systemu podnoszenia pokładów, przez hydraulikę siłową, po części zawieszenia, hamulców czy akcesoria do przewożenia pojazdów.

[ mat. prasowe ]

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl