Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plDaimler Trucks & Buses utrzymuje pracę swojej sieci serwisowej
Transport drogowy

Daimler Trucks & Buses utrzymuje pracę swojej sieci serwisowej

Samochody ciężarowe i autobusy obsługuje w Europie nawet 3 tys. serwisów

23 marca 2020 r.   |  SC

Mercedes-Benz Trucks, FUSO i Daimler Buses podejmują wszelkie możliwe starania, aby w obecnej sytuacji nadal zaopatrywać swoich klientów w części zamienne i świadczyć usługi serwisowe.

Daimler Trucks & Buses stara się mimo koronakryzysu utrzymać pracę serwisów   |   Fot. Daimler

Wszędzie tam, gdzie jest to organizacyjnie możliwe ‒ zgodnie z odpowiednimi regulacjami prawnymi i urzędowymi ‒ dążymy do realizacji jasno wytyczonego celu, jakim jest utrzymanie w całej Europie pracy sieci nawet trzech tysięcy punktów serwisowych. Opracowywane są odpowiednie plany dla zakładów własnych i partnerskich. Poszczególne zespoły stawiają na pragmatyczne i nieskomplikowane rozwiązania, które umożliwią utrzymanie ruchu pojazdów naszych klientów oraz ich zaopatrzenia w części zamienne.

Koledzy z placówek serwisowych w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, aby nasze społeczeństwo mogło jak najlepiej poradzić sobie z obecną wyjątkową sytuacją, dlatego z całego serca dziękujemy tym bohaterom dnia codziennego - powiedział Martin Daum, Prezes Zarządu Daimler Truck AG.

Ciężarówki i autobusy odgrywają w tej sytuacji szczególną rolę. Właśnie teraz konieczna jest dostępność pojazdów użytkowych dla transportu i logistyki oraz w celu zapewnienia ciągłości dostaw towarów, wywozu odpadów i działania służb ratowniczych. Dlatego tak istotne jest utrzymanie pracy naszych serwisów tam, gdzie to możliwe.

Jednocześnie firma podejmuje wszelkie niezbędne działania w celu zapewnienia ochrony naszym klientom i pracownikom w placówkach serwisowych, które pozostają otwarte.

[ info prasowe Daimler Trucks & Buses ]

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl