Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plDuża sieć sprzętu elektro-agd z elektrycznymi dostawczakami
Transport drogowy

Duża sieć sprzętu elektro-agd z elektrycznymi dostawczakami

MHC Mobility dostarczyła do RTV Euro AGD pierwsze samochody dostawcze elektryczne

4 lipca 2022 r.   |  SC

MHC Mobility, znany dostawca rozwiązań w zakresie mobilności dostarczyło sieci RTV Euro AGD pierwsze pojazdy elektryczne na podwoziu Renault e-Master z zabudową kontenerową. Zapewnione zostały także ładowarki dla tych samochodów.

RTV Euro AGD z pierwszymi pojazdami elektrycznymi na podwoziu Renault e-Master z zabudową kontenerową. Pojazdy dostarczyła firma MHC Mobility   |   Fot. MHC Mobility

To pionierski projekt na rynku usług flotowych nie tylko w Polsce, ale w całym regionie Europy Środowo-Wschodniej. W czerwcu 2022 przekazaliśmy sieci RTV EURO AGD dostawcze pojazdy elektryczne, przygotowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy także ładowarki do centrów logistycznych sieci w Polsce – mówi Karol Staniaszek, Head of Sales Commercial Vehicles MHC Mobility.

Unikalna oferta została poprzedzona szczegółową analizą potrzeb klienta w zakresie mobilności oraz kryteriów emisyjności i doskonale wpisuje się w strategię rozwiązań ekologicznych RTV Euro AGD, których niezwykle istotną częścią jest wprowadzanie innowacyjnych, sprzyjających środowisku rozwiązań w zakresie logistyki. Kontrakt realizowany jest przy wsparciu Narodowego Programu Mój Elektryk.

Celem MHC Mobility jest wspieranie klientów w e-transformacji ich firm w najbardziej opłacalny dla nich sposób. Oferujemy w pełni zintegrowane rozwiązania flotowe i pojazdy elektryczne wszystkich segmentów: od aut osobowych po samochody dostawcze i ciężarowe. Oferujemy pełną konsultację w zakresie infrastruktury ładowania oraz jesteśmy oficjalnym partnerem Narodowego Programu Mój Elektryk. Nasze oferty, poprzedzone konsultacjami, są kompleksowe, uwzględniają specyfikę biznesu naszych Klientów oraz ich indywidualne preferencje – podkreśla Sandra Szkwarek, Head of Marketing and Product Development CEE MHC Mobility.

[ materiały MHC Mobility ]


Fot. MHC Mobility

Fot. MHC Mobility
W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl