Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plElektryczne rozwiązania transportowe na targach
Transport drogowy

Elektryczne rozwiązania transportowe na targach

Scania prezentuje swoje pomysły na Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska Poleco

17 października 2023 r.   |  SC

Dwie elektryczne śmieciarki Scania oraz stacja ładowania DC zostały udostępnione dla odwiedzających Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO na stoisku wystawowym firmy. Wydarzenie odbywa się w dniach 17 – 19 X 2023 r. w Poznaniu.

Dwie elektryczne śmieciarki Scania oraz stacja ładowania DC zostały udostępnione dla odwiedzających Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO   |   Fot. Scania

Branża komunalna jest jedną z najbardziej zaangażowanych w transformację w kierunku zrównoważonego transportu. Wkrótce coraz więcej pojazdów z tego segmentu działających w miastach będzie zeroemisyjnych, a także wyposażonych w zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Właśnie tego typu kompleksowe rozwiązania transportowe prezentuje Scania na POLECO.

Zmiana w kierunku zrównoważonego systemu transportowego nie musi powodować trudności. W Scania oferujemy znacznie więcej niż niezawodną flotę pojazdów elektrycznych. Nasze kompleksowe rozwiązania transportowe spełniają różnorodne potrzeby firm komunalnych. Wraz z każdym zelektryfikowanym pojazdem dostarczamy niezbędne wsparcie: od umów obsługowo-naprawczych, po doradztwo oparte na naszym doświadczeniu. Dodatkowo dzięki współpracy z naszymi partnerami zapewniamy wsparcie w zakresie infrastruktury do ładowania, jak i właściwego doboru urządzeń do ładowania – komentuje Piotr Korus, kierownik ds. rozwoju sprzedaży w Scania Polska S.A.

Podczas targów firma wystawia dwie elektryczne śmieciarki Scania P 230 B6x2.

Elektryczne rozwiązania transportowe Scania gwarantują zero emisji substancji szkodliwych oraz redukcję poziomu hałasu. Pojazdy komunalne mogą być bardziej przyjazne dla środowiska, jak i mieszkańców nie tracąc nic ze swojej funkcjonalności. Śmieciarka elektryczna Scania gwarantuje też lepsze środowisko pracy kierowcy, a jej ładowanie może odbywać się zarówno ze standardowej sieci, jak i przenośnych stacji ładowania – dodaje Piotr Korus.

Na stoisku Scania dostępna będzie również stacja ładowania DC – Axon Easy – odpowiednia dla wszystkich pojazdów elektrycznych. Urządzenie umożliwia ładowanie do 3 pojazdów jednocześnie i jest zgodne z Eichrecht. Stacja posiada modułową konstrukcję, dzięki czemu moc ładowania może być systematycznie zwiększana nawet po instalacji. Axon Easy jest przeznaczona do użytku w każdych warunkach pogodowych, jest także łatwa w montażu i obsłudze, stanowiąc doskonałe rozwiązanie w różnych lokalizacjach.

Elektryczne rozwiązania Scania są dostępne na targach POLECO w pawilonie 6, na stoisku 12.

[ materiały Scania ]

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl