Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plFlixBus łączy siły z e-podróżnik.pl
Transport drogowy

FlixBus łączy siły z e-podróżnik.pl

30 stycznia 2019 r.   |  HH

Operator dalekobieżnych połączeń autobusowych FlixBus, nawiązał współpracę z e-podróżnik.pl, największą polską platformą ułatwiającą planowanie podróży oraz zakup biletów online. Dzięki temu, od 23 I w tej wyszukiwarce dostępne są wszystkie połączenia przewoźnika.

Współpraca z e-podróżnikiem będzie doskonałym uzupełnieniem naszych dotychczasowych kanałów sprzedaży i pozwoli nam dotrzeć do nowych grup użytkowników – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska – e-podróżnik.pl to unikalna w skali Europy platforma, która przez ponad 10 lat obecności na polskim rynku stała się synonimem planera podróży. Pasażerowie, którzy już z niego korzystają, zyskają dodatkowe, wygodne połączenia autobusowe do kilku tysięcy miast w Polsce i Europie.

W ofercie FlixBusa znajdują się połączenia do ponad 2000 destynacji zarówno w Polsce, jak i Europie czy Stanach Zjednoczonych. Na platformie e-podróżnik.pl będzie można wyszukać bilety na wszystkie kursy FlixBusa działające w ramach tzw. linii F-line, czyli w pełnym zielonym brandingu i standardzie. Finalizacja zakupu będzie odbywać się po przekierowaniu na stronę www.flixbus.pl.

e-podróżnik.pl to wyszukiwarka połączeń komunikacyjnych, dająca możliwość kompleksowego zaplanowania podróży door-to-door (od adresu do adresu), z wykorzystaniem komunikacji miejskiej i międzymiastowej. Platforma umożliwia zarówno przeglądanie rozkładów jazdy, jak i zakup biletów na połączenia realizowane przez krajowych i międzynarodowych przewoźników drogowych oraz kolejowych.

Dzięki współpracy z FlixBusem, e-podróznik.pl wzbogaci swoją ofertę o największą sieć dalekobieżnych połączeń autobusowych w Europie. To przede wszystkim wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy w łatwy sposób będą mogli zaplanować swoją podróż, także tę z przesiadkami na inne środki transportu. e-podróżnik.pl umożliwi im teraz wybór z najszerszej w Polsce oferty połączeń kolejowych i autobusowych – tłumaczy Andrzej Soroczyński, prezes zarządu firmy Teroplan, właściciela platformy e-podróżnik.pl.

e-podróżnik.pl jako jedyna wyszukiwarka w Polsce pokazuje połączenia z dowolną liczbą przesiadek, między różnego typu środkami transportu. Oferuje także pasażerom możliwość zakupu biletów zintegrowanych – jednego biletu na połączenia kolejowo-autobusowe oraz na połączenia skomunikowane i jednego biletu na połączenia autobusowe z przesiadką.

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl