Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plKolejna nagroda w gablocie elektrycznego dostawczaka
Transport drogowy

Kolejna nagroda w gablocie elektrycznego dostawczaka

IVECO eDaily wygrywa Fleet Derby w kategorii samochód elektryczny o DMC do 3,5 t

21 czerwca 2024 r.   |  SC

IVECO eDaily został doceniony w kolejnym plebiscycie, tym razem w branży flotowej w Polsce, zdobywając największą liczbę głosów w swojej kategorii w konkursie Fleet Derby.

IVECO eDaily został doceniony w kolejnym plebiscycie, tym razem w branży flotowej w Polsce, zdobywając największą liczbę głosów w swojej kategorii w konkursie Fleet Derby.   |   Fot. Iveco

eDaily jest elektrycznym odpowiednikiem popularnego i najbardziej wytrzymałego spośród lekkich pojazdów użytkowych modelu Daily. eDaily oferuje te same imponujące możliwości i wszechstronność przy zerowej emisji spalin. Dzięki mocnej ramowej konstrukcji podwozia, w pełni elektryczny IVECO eDaily może bezkonkurencyjnie ciągnąć przyczepę do 3,5 tony i przewozić ładunki do 4 ton. Innowacyjna modułowa konfiguracja z jednym, dwoma, trzema, a teraz także czterema akumulatorami (dostępnymi w przypadku podwozia z kabiną o DMC 7,2 tony i rozstawie osi 5100 mm) pozwala idealnie zbalansować wymagania dotyczące ładowności i zasięgu, który może wynosić nawet do 400 km w warunkach miejskich.

Wymienny charakter akumulatora zapewnia najwyższą elastyczność floty w przypadku zmiany roli pojazdu. eDaily, zachowując DNA IVECO Daily i dodając imponujące osiągi w wersji elektrycznej, umożliwia większej liczbie operatorów elektryfikację floty.

Przełomową cechą eDaily jest także moc przystawki mocy (ePTO). Jako jedyny elektryczny pojazd dostawczy dostępny obecnie w sprzedaży, eDaily oferuje moc przystawki do 50 kW. Dzięki temu możliwości zabudowy oraz montażu różnorodnego sprzętu jeszcze bardziej się poszerzają.

[ materiały IVECO ]

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl