Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plKonkurencja carsharingowa w stolicy się zwiększa
Transport drogowy

Konkurencja carsharingowa w stolicy się zwiększa

A właściwie to wraca do stanu sprzed roku

19 września 2020 r.   |  SC

Traficar, po chwilowym rozbracie z Warszawą, postanowił powrócić na stołeczne drogi z nową ofertą. A tak naprawdę, to Warszawy nigdy nie opuszczał, bo ciągle do wynajęcia na minuty były dostawczaki.

Teraz jednak powraca do stolicy z osobówkami - Renault Clio i Megane. Na początek jest ich 400. 

To dobra wiadomość dla warszawiaków! A ja cieszę się, że wreszcie zobaczą, jak to jest, korzystać z auta na minuty, a płacić za kilometry. Nasz cennik gwarantuje nie tylko przewidywalność kosztów, ale pozwala też przestać się spieszyć - mówi Konrad Karpiński, dyrektor Traficara.

Każda osoba, która wynajmie Traficara w Warszawie, otrzyma 50 zł na start. Chcemy, żeby starym klientom miło wsiadało się po raz kolejny do naszych samochodów, a nowym dajemy możliwość przetestowania jazdy carsharingiem Traficar całkiem za darmo - możemy przeczytać na stronie firmy.

Zmienia się też nieco sposób użytkowania. Traficar postanowił "odpuścić" sobie naliczanie minutowe, dając jedną stawkę kilometrową. Aktualnie więc jest 1,5 zł za km jazdy i 2,99 zł opłaty początkowej. Co więcej atrakcyjnie wygląda także wynajem na dłuższe okresy - za jedną dobę 49 zł i 0,6 zł za każdy km.

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl