Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plNowa aplikacja TimoCom
Transport drogowy

Nowa aplikacja TimoCom

Cyfrowa realizacja zleceń na platformie TimoCom

16 sierpnia 2017 r.   |  AS

TimoCom, dostawca usług IT, rozszerzył największą w Europie platformę transportową o nową aplikację! Z TC Transport Order® ponad 120 tys. użytkowników TimoCom realizuje swoje zlecenia transportowe bezpośrednio na platformie transportowej TimoCom, a dzięki cyfrowej realizacji procesu  optymalizują swoją codzienną pracę.


Warning: getimagesize(http://www.pgt.pl/img_ar/) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /_art.php on line 110

TC Transport Order® umożliwia użytkownikom przeprowadzenie całej transakcji w formie cyfrowej na platformie transportowej. Zatem transakcje transportowe będą zawierane w tym samym miejscu, gdzie znajdują się oferty frachtów i wolnych przestrzeni ładunkowych. "Nowa aplikacja składa się z funkcji do zarządzania zleceniami i zapytań transportowych. Łączy ona użyteczne dla obu partnerów biznesowych funkcje w taki sposób, że TC Transport Order® spełnia specyficzne potrzeby kontrahentów i klientów", wyjaśnia Daniel Crosina, TimoCom Product Manager.

Cyfrowe zapytanie o transport. Zleceniodawcy w TC Transport Order® mogą składać zapytania o transport jednocześnie do wielu partnerów biznesowych. Dzięki temu otrzymują odpowiednie oferty, które mogą porównywać, a następnie zdecydować, kto otrzyma zlecenie transportowe. Użytkownicy, którzy chcą zlecić ładunek, mogą sięgnąć do uprzednio przygotowanych szablonów dla powtarzających się zleceń transportowych i z nich skorzystać. Potencjalni usługodawcy składają swoje oferty na transport i tym samym zapewniają sobie szansę na dodatkowe transakcje. Wszystkie zdarzenia dotyczące zleceń są dostępne w dowolnym momencie, ponieważ są one wyświetlane u obu partnerów biznesowych.

Centralne zarządzanie zleceniami. Poprzez panel zarządzania zleceniami zleceniodawcy przydzielają swoim partnerom biznesowym zlecenia transportowe w cyfrowej formie w szybki i prosty sposób. Dla powtarzających się zleceń transportowych mogą utworzyć szablony, a zarówno zlecenia jak i dokumenty mogą spersonalizować przy pomocy logo i stopki.

Zleceniobiorcy mają możliwość podjęcia zlecenia, późniejszego anulowania go lub odrzucenia. Po otrzymaniu potwierdzenia od zleceniobiorcy w celu zabezpieczenia obu stron, do zlecenia transportowego zostanie dołączony prawnie wiążący dokument umowy. Partnerzy biznesowi mają tym samym dostęp do centralnego zestawienia wszystkich zleceń oraz ich statusu, dzięki czemu w każdej chwili mają wszystko pod kontrolą.

Dla ponad 38.500 klientów TimoCom jest jeszcze jeden powód do radości. Otóż do końca sierpnia można bezpłatnie przetestować nową aplikację aby przekonać się do korzyści i możliwości, które ona oferuje.

[ TimoCom ]

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl