Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plNowa opona całoroczna do samochodów dostawczych
Transport drogowy

Nowa opona całoroczna do samochodów dostawczych

BFGoodrich Activan 4S

19 maja 2022 r.   |  SC

BFGoodrich wprowadza na rynek nową oponę całoroczną przeznaczoną do samochodów dostawczych, która jest odpowiedzią na potrzeby kierowców. BFGoodrich Activan 4S ma zapewniać bezpieczeństwo i łatwość użytkowania przez cały rok.

Nowa opona całoroczna do samochodów dostawczych - BFGoodrich Activan 4S   |   Fot. BFGoodrich

Nowa opona BFGoodrich Activan 4S zaprojektowana do samochodów dostawczych ma zapewnia większe bezpieczeństwo o każdej porze roku, a także podczas różnych warunków pogodowych. Posiada klasę B w zakresie przyczepności na mokrej nawierzchni i oznaczenie 3PMSF, które jest gwarancją wyjątkowo dobrej przyczepności i mobilności na śniegu.

BFGoodrich Activan 4S powstała w odpowiedzi na oczekiwania kierowców i fachowców korzystających z różnych modeli samochodów dostawczych i niewielkich ciężarówek. 

Bieżnik opony tworzy siatka połączonych ze sobą rowków, która została tak zaprojektowana, aby skuteczniej odprowadzać wodę. Długość centralnych klocków i gęstość lameli zapewnia oczekiwaną sztywność, a tym samym skuteczną przyczepność na mokrej nawierzchni.

Opona BFGoodrich Activan 4S jest dostępna w 18 rozmiarach i dzięki temu pokrywa obecnie 85% rynku sprzedawanych opon całorocznych do samochodów dostawczych. Do 2023 r. oferta rozmiarowa tego modelu zwiększy się między innymi o wersję 17".

[ materiały prasowe BFGoodrich ]


Fot. BFGoodrich

Fot. BFGoodrich

Fot. BFGoodrich
W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl