Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plNowe tachografy od podszewki, czy jest się czego bać?
Transport drogowy

Nowe tachografy od podszewki, czy jest się czego bać?

Wywiad live 24 IV o 13:00

19 kwietnia 2019 r.   |  AS

Ciężarówki w międzynarodowym transporcie zarejestrowane po 15 IV 2019 r. będą musiały posiadać tzw. inteligentne tachografy - przepisy unijne są co do tego jasne.

Nie zmieni tego fakt, iż jak do tej pory jedynie jeden producent posiada zatwierdzony typ, ani też problem z pojawieniem się na czas kart warsztatowych drugiej generacji. Wielu przewoźników jest zaniepokojonych faktem przeprowadzania tzw. preselekcji, zdalnego pobierania danych. A do tego i sami kierowcy mogą się zastanawiać czy nowe urządzenie będzie kłopotliwe w obsłudze i czego będzie się od nich w związku z tym wymagać. By rozwiać wątpliwości i wyjaśnić temat TIMOCOM zaprosił do TIMOCOM LiveTalk eksperta ds. rozliczania czasu pracy kierowców i szkoleń Mateusza Włocha z firmy Inelo. 

Możesz uczestniczyć w rozmowie transmitowanej na żywo na fanpage TIMOCOM na Facebooku. Początek: 24 kwietnia (środa) o godzinie 13:00.

TIMOCOM zaprasza do oglądania, zadawania pytań i komentowania przed i w trakcie transmisji! To wyjątkowa okazja, żeby dowiedzieć się wszystkiego czego potrzebujesz. Zaplanuj udział w wydarzeniu na Fb: https://www.facebook.com/events/346852425810470/

[ info TIMOCOM ]

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl