Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plOptymalizacja kosztów i czasu w trasie
Transport drogowy

Optymalizacja kosztów i czasu w trasie

OnTurtle podczas targów MT TSL Expo w Warszawie

24 kwietnia 2024 r.   |  SC

Bardziej wydajny profesjonalny transport dzięki wsparciu ze strony dobrego partnera na trasie ma kluczowe znaczenie, a aby to osiągnąć konieczne jest nadążanie za najnowszymi trendami i technologiami oraz przewidywanie nowych wymagań rynkowych - taki przekaz podkreślał OnTurtle podczas piątej edycji targów MT TSL Expo Warszawa (Międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki), które odbyły się w dniach 9-11 kwietnia w Warszawie.

OnTurtle na targach MT TSL - Dorota Nowak, Sales Director OnTurtle; Edyta Gontarz, Senior Sales Representative OnTurtle; Paulina Racka, Rafal Bartlomiej, Sales Representative Specialist OnTurtle   |   Fot. OnTurtle

MT TSL Expo w Warszawie gromadzi profesjonalistów z wiodących firm, ekspertów technicznych i specjalistów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Targi, w których w poprzedniej edycji wzięło udział ponad 5000 profesjonalistów, stanowią doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, zaprezentowania innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń.

Należy podkreślić znaczenie kompleksowego wsparcia dla przewoźników - powiedziała Dorota Nowak, dyrektor handlowy OnTurtle, podczas międzynarodowego kongresu poświęconego transportowi i logistyce. Od formalności administracyjnych po komfort na drodze, dobry partner będzie miał wpływ na oferowanie usług lepszej jakości - dodaje. Nowak była odpowiedzialna za prezentację najnowszych innowacji firmy w zakresie bezpieczeństwa. Pracujemy nad unikalnym systemem kontroli tankowania, który będzie działał na trzech różnych poziomach, przenosząc bezpieczeństwo transportu na wyższy poziom - wyjaśnia.

Udostępniana przez firmę karta DieselCard jest bezpieczna, zabezpieczona spersonalizowanym kodem PIN, może być używana na dowolnej stacji paliw w ich międzynarodowej sieci, a każde tankowanie zawsze będzie przypisane do numerów rejestracyjnych pojazdu.

Bezpieczeństwo jest obecnie najwyższym priorytetem dla firmy OnTurtle, która rozwija również sieć parkingów, aby zapewnić swoim klientom możliwość podróżowania w spokoju. Nasz parking w La Jonquera drugi rok z rzędu został uznany za najlepszy parking w Europie w ramach European Excellence in Truck Parking Award 2024 - przypomina Nowak.

OnTurtle posiada obecnie ponad 1700 stacji paliw w swojej międzynarodowej sieci, obecnej w 11 krajach europejskich (Hiszpania, Francja, Belgia, Włochy, Niemcy, Austria, Luksemburg, Holandia, Słowenia, Polska i Rumunia).

W ciągu ostatnich pięciu lat firma rozszerzyła swoje usługi dla profesjonalnego transportu w Europie Środkowej: w 2020 r. otworzyła swoje pierwsze stacje w Polsce, gdzie świadczyła już inne usługi dla kierowców i nadal się rozwija; a w zeszłym roku dodała do swojej sieci Rumunię, gdzie oferuje już ponad trzydzieści stacji. Rumunia jest bowiem, po Polsce, drugim co do wielkości rynkiem w Europie Wschodniej i stanowi strategiczną enklawę łączącą regiony, miasta i miasteczka, które odpowiadają na zapotrzebowanie nowych rynków, zwłaszcza w Unii Europejskiej.

[ materiały OnTurtle ]

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl