Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plPierwszy w Polsce nowy ciągnik DAF XF Pure Excellence
Transport drogowy

Pierwszy w Polsce nowy ciągnik DAF XF Pure Excellence

Nabywcą firma SurTrans

18 lipca 2017 r.   |  AS

12 lipca 2017 r. w siedzibie autoryzowanego dealera DAF Firmy Wanicki w Mogilanach nastąpiło uroczyste przekazanie pierwszego w Polsce Nowego XF Pure Excellence firmie SurTrans z Polichny koło Lublina. Pojazd odebrał właściciel firmy pan Marek Surowski.

Wiesław Wanicki, właściciel firmy Wanicki i Marek Surowski, właściciel SurTrans   |   Fot. DAF, SurTrans

Kabina ciągnika DAF XF wyprodukowana została w wersji Super Space Cab w kolorze białym. Pojazd wyposażony jest w nowy silnik Paccar MX13 480 KM oraz posiada osłony międzyosiowe, wydajna skrzynię biegów TraXon z osią napędową z przełożeniem 2,21, blokadę nocną DAF Night Lock. Do przednich świateł LED w samochodzie zamontowane zostały spryskiwacze. Tylne światła w ciągniku również mają wersję LED. Pojazd posiada także dodatkową opcję doświetlenia zakrętów.

Kierowca komfortowo czuć się będzie w kabinie wyposażonej w fotel Lux, łóżko z materacem Xtra Comfort oraz lodówkę.

Pojazd wyposażony jest w najbardziej ekonomiczne oprogramowanie kontrolujące pracę silnika – Eco Fuel. Nowy XF jest oszczędniejszy w zużyciu paliwa aż o 7%. Był to jeden z najważniejszych kryteriów wyboru Nowego XF. Odebrany właśnie samochód jest 29. we flocie pojazdów firmy SurTrans. 30. będzie kolejny nowy DAF XF Pure Excellence Low Deck, który dotrze do klienta w najbliższych dniach.

Firma SurTrans zajmuje się transportem ładunków gabarytowych – maszyny rolnicze, konstrukcje stalowe. Zajmuje się również transportem artykułów spożywczych cysternami oraz skrzyniami z plandekami.

[ DAF, SurTrans ] 


Fot. DAF, SurTrans

Fot. DAF, SurTrans
W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl