Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plPoznaniacy zwyciężyli w Krajowym Finale Scania Top Team 2022
Transport drogowy

Poznaniacy zwyciężyli w Krajowym Finale Scania Top Team 2022

14 czerwca 2022 r.   |  SC

Drużyna pracowników serwisu i BOK z Poznania zdobyła najwięcej punktów i tym samym otrzymała tytuł najlepszego zespołu serwisowego Scania w Polsce w Krajowym Finale Konkursu Scania Top Team 2022. Zespół będzie reprezentował nasz kraj w Regionalnym Finale Konkursu, który odbędzie się jesienią w Bratysławie.


Warning: getimagesize(http://www.pgt.pl/img_ar/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /_art.php on line 110

Drugie miejsce w Konkursie zajął zespół z Koszalina, a trzecie drużyna Hołowińscy-Scanserwis Sp. z o.o., autoryzowany dealer Scania z Włocławka. 

Oprócz wykazania się wiedzą teoretyczną, obejmującą kwestie techniczne, pracę w serwisie, obsługę klienta i wiedzę o Scania, drużyny biorące udział w Konkursie miały za zadanie udowodnić swoje umiejętności praktyczne na trzech stanowiskach serwisowych. Zadania konkursowe dotyczyły diagnozy i naprawy usterki w ciągniku siodłowym, autobusie oraz silniku morskim.

Stworzyliśmy Top Team, aby zachęcić naszych pracowników serwisowych do rozwijania swoich umiejętności i pogłębiania wiedzy na temat rozwiązań transportowych Scania i obsługi klienta. Chodzi również o zwrócenie uwagi na tych często niewidocznych bohaterów, którzy niestrudzenie pracują w serwisach Scania, aby zapewnić naszym klientom najlepszy poziom usług. Top Team daje im szansę na zdobycie uznania, na jakie zasługują – komentuje Mikołaj Pakuła, dyrektor ds. zarządzania zasobami ludzkimi Scania Polska S.A.  

Top Team służy rozwojowi kompetencji zespołów serwisowych Scania oraz wspiera ich w poszerzaniu wiedzy i umiejętności oraz promuje kulturę pracy zespołowej.  Głównym celem serwisów Scania na całym świecie jest świadczenie usług, które zapewniają wysoką dyspozycyjność pojazdów klientów. Wymaga to sprawnego i wykwalifikowanego zespołu obsługi. W Top Team duże znaczenie ma również promocja bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska.

Regionalny Finał Konkursu odbędzie się we wrześniu br. w Bratysławie, a Światowy Finał Konkursu w 2023 r w Södertälje.

[ materiały Scania ]

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl