Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plRadomski serwis w nowej lokalizacji
Transport drogowy

Radomski serwis w nowej lokalizacji

7 stycznia 2019 r.   |  AS

Po zmianie siedziby serwis Scania w Radomiu jest bardziej dostępny dla klientów. Właścicielem placówki jest firma DUNCAN Sp. z o.o. autoryzowany diler Scania.

Obiekt znajduje się przy ul. Kieleckiej 122A, czyli dwa kilometry od dotychczasowej siedziby serwisu. Nowa lokalizacja posiada ok. 820 m2 powierzchni użytkowej oraz duży plac wokół budynku (ok. 1 ha). Wjazd do hali serwisowej umożliwia osiem bram wjazdowych. Dzięki temu cztery stanowiska do napraw i obsługi pojazdów są w pełni przelotowe. Hala napraw posiada dwa kanały oraz dwa stanowiska płaskie i mieści
osiem ciągników lub cztery pełne zestawy.

Nasz zespół serwisowy pracuje w nowej lokalizacji od początku listopada ubiegłego roku. Nowy budynek pozwolił nam na optymalizację prac serwisowych, skrócenia czasu napraw i zwiększenia ich liczby. Niewątpliwą zaletą nowej lokalizacji jest też wygodny dostęp. Ponadto, budynek serwisu jest bardzo dobrze widoczny z drogi – komentuje Grzegorz Pawlak, prezes Zarządu DUNCAN Sp. z o.o.

Serwis Scania w Radomiu oferuje pełny zakres usług serwisowych Scania,
w tym: serwis naczep, naprawy powypadkowe oraz montaż i naprawę ogrzewania, klimatyzacji postojowej, radia CB, a także usługi z zakresu napraw i legalizacji tachografów.

Nowy adres serwisu Scania w Radomiu: ul. Kielecka 122A, 26-600 Radom.

[ info prasowe Scania ]

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl