Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plSieć stacji samoobsługowych zmieniła właściciela
Transport drogowy

Sieć stacji samoobsługowych zmieniła właściciela

eMILA zmienia barwy na MOYA

19 października 2020 r.   |  SC

Anwim S.A., właściciel marki MOYA, podpisał z BM Reflex Sp. z o.o. Sp. K. umowę przyrzeczoną, dotyczącą zakupu części sieci stacji eMILA i tym samym rozpoczął proces włączania ich do swojej sieci stacji paliw.

Sieć stacji samoobsługowych eMILA zmieniła właściciela. Teraz będzie należeć do sieci MOYA   |   Fot. MOYA

Anwim S.A. przejmie stacje eMILA rozlokowane w dużych miastach Polski (m.in. w Gdańsku, Gdyni, Lublinie, Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu, Szczecinie czy w Łodzi). Proces przejęcia stacji paliw rozpocznie się w listopadzie br., a zakończy w lutym 2021 r. Kolejnym krokiem będzie rebranding stacji eMILA na niebieskie barwy MOYA.

Anwim S.A. jest jedną z największych firm sektora paliwowego w Polsce. Pod marką MOYA działa obecnie niemal 270 stacji paliw. Stacje sieci MOYA oferują pełną gamę usług od sprzedaży paliwa, przez własny koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA, sklep, aż po myjnie i ofertę MOYA Firma kierowaną do klientów biznesowych. Wszystkie stacje działające w ramach sieci spełniają jednolite standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliwa na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ.

[ materiały Anwim S.A. ]

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl