Reklama     +48 22 620 92 04 
www.autotransport.plZgodnie z planem
Transport drogowy

Zgodnie z planem

XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO

28 maja 2020 r.   |  SC

Wystawa TRANSEXPO odbędzie się w planowanym terminie czyli 21-23 X 2020 roku. Prace związane z organizacją wydarzenia przebiegają zgodnie z planem. Żaden z potwierdzonych na początku marca wystawców nie zrezygnował z udziału w wystawie.


XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO mają się odbyć w planowanym terminie czyli 21-23 X 2020 roku.    |   Fot. MTTZ TRANSEXPO

Komunikat organizatora XV MTTZ TRANSEXPO: 

Kwestie bezpieczeństwa podczas imprezy targowej są przez nas analizowane na bieżąco. Jako członek Polskiej Izby Przemysłu Targowego pozostajemy w kontakcie z Minister Rozwoju, premier Jadwigą Emilewicz oraz przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia. O wszystkich ustaleniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Zagadnienia dotyczące życia i zdrowia uczestników targów traktujemy priorytetowo, jednocześnie pragniemy zwrócić uwagę, że to właśnie udział w tych wydarzeniach może być kołem zamachowym odrodzenia gospodarki Polski, jak również innych krajów.

Zdajemy sobie sprawę, że tak jak branża targowa, również branża transportu zbiorowego wychodzi z potyczki z koronawirusem mocno poturbowana, wierzymy jednak, że razem wygramy tę wojnę.

[ źródło: TRANSEXPO ]

W ostatnim wydaniu PGT 06-09/2020 m.in.
ZOBACZ NASZĄ STRONĘ www.PGT.pl